شرایط و مقررات سایت:

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت الفباغ را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت‌نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳

عضویت در سایت الفباغ کاملا رایگان است.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین (یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط الفباغ

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط الفباغ با پیک یا پست

بند ۳

سایت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

– مشخصات و ویژگی‌های کاربردی کالا

– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.

بند ۴

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از الفباغ به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

آیا میتوانم محصول را بازگردانم؟

شما میتوانید تا ۳۰ روز پس از دریافت سفارش خود، آن را مرجوع نمایید. مرجوع کردن کالا به صورت صد در صد و بدون قید و شرط تضمین شده و مشتری در صورت نداشتن رضایت میتواند کالای خریداری شده را مرجوع کرده و مبلغ هزینه شده را تا ۷۲ ساعت بعد مرجوع شدن کالا به مبدا پس بگیرد.

بازگشت مبلغ پرداخت شده به چه صورت است؟

الفباغ تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا مبلغ مورد نظر را تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری پس از دریافت کالای برگشتی به حساب مشتری واریز نماید.

شرایط در صورت اشتباه در قبال آدرس:

الفباغ در قبال آدرس اشتباه کاربران، نبودن فرد تحویل گیرنده در هنگام مراجعه مامور پست، تغییر آدرس، ثبت اشتباه تلفن و … هیچگونه مسئولیتی نداشته و چنانچه کالا در هر یک از شرایط مذکور برگشت داده شود خریدار باید مجددا هزینه ارسال به آدرس درست را پرداخت کرده تا فروشگاه در قبال آن بتواند کالا را برای خریدار ارسال نماید.